“ZAŠTITARI” PREJAKI ZA “RUBINE”

100

U petoj utakmici drugog kola Druge FTN lige u fudbalu, koja je odigrana na đačkom terenu u Novom Sadu, ekipa “Zaštitara” pobedila je ekipu “Rubina” rezultatom 4:1 (1:1).

Igrao se drugi minut kada su “Rubini” izveli odličnu kontru i poveli sa 1:0. Strelac je bio Dušan Ćulibrk. U četvrtom minutu “Zaštitari” su izveli korner, odbrana “Rubina” je izbacila loptu iz šesterca, ali je na nju naleteo Novica Novaković i snažnim udarcem sa gotovo pola terena poravnao rezultat. Na odmor se otišlo pri rezultatu 1:1.

U drugom poluvremenu “Zaštitari” su bili dominantniji tim. U 12. minutu Milan Marković dovodi svoj tim u vođstvo. Tri minuta kasnije sudija opravdano poništava gol “Rubina” zbog faula nad golmanom. Odmah nakon toga “Zaštitari” organizuju dobar napad i Milan Sekulić postiže pogodak za 3:1. Milan Marković u poslednjem minutu utakmice sjajnom solo akcijom postavlja konačan rezultat – 4:1.

Prethodni tekst“GEO 21” DEKLASIRAO “BAGOVE”
Naredni tekst“INDUSTRIJA” deklasirala “ALKOHOL JUNAJTED”
Živim u Temerinu i studiram žurnalistiku na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Obožavam istoriju. Interesuje me sport, najvise fudbal, košarka i rukomet koji sam trenirao šest godina. Sada rekreativno igram fudbal i odbojku za fakultet. Uvek sam dobro raspoložen i optimističan, tako da mi je čaša do pola, ili u potpunosti puna.Moji tekstovi