VTŠ i Filozofski podelili bodove

7

Fudbaleri Visoke tehničke škole i Filozofskog fakulteta sastali su se u utakmici Univerzitetske lige Niša. Rezultat je bio izjednačen – 2:2, no čini se da je Filozofski bio nezadovoljan ovim ishodom, s obzirom na to da su u dva navrata bili u vođstvu.

Igrači Filozofskog odlično su ušli u utakmicu, rešeni da stignu do zlata vrednih bodova uoči plej-ofa. Smušenost u odbrani VTŠ-a iskoristio je Milosavljević, te je Filozofski bio u vođstvu. Kako je utakmica odmicala to se je VTŠ poboljšavala i takvu igru krunisala pogotkom Miljkovića. Otišlo se na odmor pri rezultatu 1:1.

filozofski

U drugom poluvremenu preslikana igra iz prvog, Filozofski napada, a VTŠ svoju šansu vreba iz kontri. Međutim, do poslednjih 5 minuta ostalo je 1:1. Potom je usledio korner za Filozifski i jednom lepom, uigranom akcijom Filozofski je stigao do prednosti od 2:1. Strelac je bio Magić.

Poslednja dva minuta utakmice VTŠ je igrala sa 5 igrača u polju. Mala dekoncentrisanost u odbrani Filozofskog i gol za VTŠ, koji je upisao Živković, obeležili su kraj ovog meča.

Strelac jednog od golova za Filozofski, Magić, za Sportindeks je kratko prokomentarisao meč: ‘’Nismo zadovoljni ovim bodom, bili smo bolji, ali danas sreća nije bila na našoj strani. Neka nam se vrati kad bude trebalo najviše’’.