UŽIVO: Odbojkašice igraju finale USSB lige

482

Takmičenje u konkurenciji odbojkašica privodimo kraju, a za titulu će se boriti ekipe Fakulteta organizacionih nauka i Singidunuma.

41′ Servis greškom kaptena Bulatovićeve FON osvaja titulu u okviru odbojkaške lige Univerzitetskog sportskog saveza Beograda (25:22).

40′ Tajm-aut FON (24:22)

39′ Tomić probija dvojni blok FON-a za 21:24

38′ AS Buatovićeve 20:24

37′ Snažna diagonala iz zone 2 Đurićeve donosi prvu šansu FON-u za titulu (24:18)

36′ Greška pri napadu Đurićeve, Singidunum 18:23 FON

34′ Plasirana lopta Jeremićeve, Singidunum smanjuje na 17:22

33′ Markovićeva smečuje za vođstvo FON-a 22:16

31′ Blok-aut Dragičevićeve, Singidunum 15:20 FON

29′ Tomićeva relizuje kontru za 14:19

27′ AS kapitena Nikolićeve, pri vođstvu FON-a 19:13 Singidunum traži tajm-aut

25′ Parežanović kuva prvu loptu u kontri (13:17)

24′ Pomeren prijem Singija, međutim Vukadinović šalje smeč iza devet metara (12:17)

22′ Snažna dijagonala Đurićeve, FON vodi 15:11

20′ Još jedan blok-aut Singidunuma, Jeremićeva donosi 10. poen (10:13)

18′ Blok-aut Dragičevićeve iz zone dva, Singidunum smanjuje na 9:13

17′  Idealan prijem FON-a, Markovićeva napada iz zone četiri za 13:8

14′ Prvim tempom Nikolićeva duplira prednost FON-a (10:5)

12′ Srednji bloker Bulatovićeva zaustavlja napad FON-a, a potom Markovićeva greši (5:6)

10′ Blok Đurićeve, FON uvećava prednost (6:3)

9′ Servis greška Kočovićeve, Singidunum smanjuje na 3:5

8′ Tajm-aut Singidunum, FON vodi rezultatom 5:2

6′ Stevanović iz odbrane donosi 4. poen FON-u (4:2)

3′ Dvojni blok Marković – Kočović, a potom i servis greška Vukadinovićeve (2:2)

1′ Đurićeva donosi prvi poen FON-u u drugom setu (1:0)

31′ Đurićeva dodaje mirnu kontru i napada pored bloka za vođstvo FON-a u setovima (26:24)

30′ Dvojni blok FON-a zaustavlja napad Tomićeve za drugu set loptu (25:24)

29′ Tajm-aut FON (24:24)

28′ Veliko požrtvovanje sa obe strane, druga linija spremna u odbrani, greška Jeremićeve donosi prvu set loptu FON-u (24:22)

25′ AS Stevanovićeve, FON odlazi na +2 (23:21)

Blok-aut Vukadinovićeve za ponovno vođstvo FON-a, rezultat je 22:21

23′ Duga razmena pripala je odbojkašicama Singidunuma nakon greške Markovićeve (21:20)

22′ Servis greška kapitena Bulatovićeve, FON izjednačava na 20:20

21′ Tajm-aut FON (19:20)

19′ U situaciji 1 na 1 kapiten Nikolić izblokirala je napad srednjaka Bulatovićeve, FON vodi 19:18

17′ Idealan prijem libera FON-a Mihailovićeve i odmah realizovan prvi tempo Kočovićeve (17:15)

15′ Singidunum nastavlja sa igrom preko sredine, Kočović prvim tempom donosi 13. poen (13:15)

13′ Tajm-aut Singidunum

12′ Dobrim servisima Stevanovićeve, FON dolazi na +3 (15:12)

10′ Zaustavljen napad Balmazović, Parežanović još jednom spremna u bloku za 12:11

9′ Singi dobro igra u bloku, srednji bloker Parežanović donosi izjednačenje (10:10), Balmazović je napravila grešku iz igre, a Singidunum je prešao u vođstvo (11:10)

8′ Prvi tempo Nikolićeve, FON vodi 10:8

Dobra igra u zaštiti FON-a, Đurićeva osvaja novi poen iz zone četiri za rezultat 9:7

7′ Kapiten Nikolićeva kuva prvu loptu u kontri za vođstvo FON-a (6:5)

6′ Nakon smeča Đurićeve, prvo izjednačenje na utakmici 5:5

5′ Prvi tempo Kočovićeve, FON smanjuje na 3:4

3′ AS Dragičević na strani Singidunuma (3:1)

1′ Napad Marković za prvo vođstvo FON-a (1:0).