UŽIVO: Košarkaši igraju za titulu

578

Očekuje nas i finalni susret u muškoj konkurenciji. Na terenu će se naći košarkaši Visoke škole za IKT, koji će u borbi za zlato igrati sa igračima Visoke škole elektrotehnike i računarstva.

KRAJ!!! Košarkaši IKT-a odbranili su titulu najbolje ekipe pošto su u finalu savladali VIŠER rezultatom 45:36.

40′ Podboj je dobro našao saigrača Ivkovića, pa je VIŠER smanjio na 45:36.

39′ Tačku na utakmicu stavlja plejmejker IKT-a, Zdravković koji je pogotkom za dva povisio na 43:34.

38′ Milošević je precizan nakon pasa Stojanovića. VIŠER smanjuje na 41:34. IKT je zatražio kratku pauzu.

36′ Igrači VIŠER-a ukrali su loptu ali u napadu nisu bili precizni. Rezultat je 41:32.

34′ Početak poslednje četvrtine obeležile su udbrane pa je postignut svega jedan koš a strelac je bio Dimitrijević (39:32).

30′ Đurašković je na 10 sekudni pre kraja pogodio za dva, pa je rezultat nakon 30 minuta 37:32 za košarkaše IKT-a.

28′ Milovanović koristi mis-meč i smanjuje zaostatak svog tima na 35:29.

26′ Plejmejker VIŠER-a, Milovanović, pogodio je iz teške pozicije za dva (32:25), ali je već u narednom napadu Šakotić pogodio trojku i povisio prednost svog tima na 35:25.

24′ Drobnjak je realizovao pas Miloševića, dok je na drugoj strani Milin iskoristio asistenciju Tomića i postigao novi koš za VIŠER. Rezultat je 30:23.

23′ Polse novog nerealizovanog napada, klupa elektrotehnike i računarstva zatražila je tajm-aut. IKT vodi rezultatom 28:21.

22′ Milošević je bio fauliran pri šutu za tri poena. Realizovao je sve poenale, pa je sada 26:21 za IKT.

21′ Kapiten VIŠER-a, Tomić trojkom je približio svoju ekpu na svega koš zaostatka, sada je 23:21 za IKT.

Nakon dve odigrane četvrtine rezultat je 23:18 za momke sa IKT-a.

IKT

VIŠER

19′ Podboj je poenitaro iz kontre pod faulom. Nakon promašenog slobodnog bacanja, rezultat je 23:16. Iz sledeće akcije, isti igrač je bio precizan sa distance za 23:18 u korist košarkaša IKT-a.

17′ Milin postiže nove poene za tim VIŠER-a. Ovaj put realizovao je i slobodno bacanje. Nakon toga, njegov saigrač Milovanović, pogodio je posle prodora, pa je ekipa iz Vojvode Stepe smanjila na 23:14.

15′ Drobnjak je bio polovičan sa penala, ali je nakon skoka kapitena Miloševića pogodio za dva, pa košarkaši IKT-a sada imaju dvocifrenu prednost (23:9).

13′ Nakon tehničke greške koju je dobila klupa VIŠER-a, IKT je povisio vođstvo na 18:7. Na drugoj strani, Milin je pogodio za svoj tim i smanjio prednost rivala na 18:9.

Nakon prvih 10 odigranih minuta, košarkaši IKT-a imaju prednost od 16:7.

8′ Đurašković je iz naskoka pogodio za dva, ali je kapiten IKT-a Milošević neutralisao njegov koš. Zatim je Đurašković pogodio iz reketa pod faulom, da bi onda i realizovao penal. Rezultat je 14:7.

6′ VIŠER igra timsku košarku. Međutim, fali završnica. Na drugoj strani, Drobnjak je, na pas Šakotića postigao nove poene i sada je 11:2.

4′ Prve poene za svoj tim postigao je kapiten VIŠER-a, Tomić. Na drugoj strani Drobnjak je realizovao oba poenala. Rezultat je 6:2.

2′ Centar IKT-a, Drobnjak, svojim poenima iz reketa dovodi svoju ekipu u vođstvo. Nakon toga, isti igrač je zakucavanjem povisio na 4:0.