UROKDIP četvorkom do tri boda

7

Ekipa UROKDIP-a pobedila je ekipu Softverskih i informacionih tehnologija ( Softa ) rezultatom 4:1 u okviru grupe H.

Nije se dugo čekalo na prvi gol, Luka Radulović je presekao loptu na sredini, izašao jedan na jedan sa Konstantinovićem i poslao loptu iza njegovih leđa. U četvrtom minutu Strahinja Unčanin duplira prednos Urokdipa iz kontra napada. Sačekao je na svojoj polovini i rutinski savladao Konstantinovića. U sledećem napadu identičan gol Unčanina i Urokdip odlazi na odmor sa tri gola prednosti.

U početku drugog poluvremena nije bilo šansi. U 14. minutu šutirao je Stefan Gavrić sa desetak metara i smanjuje na 3:1. Ovaj pogodak pokrenuo je ekipu Softa ali svoje šanse nisu uspeli da materijalizuju. Minut pred kraj Konstantinović je postigao još jedan, u ovoj utakmici treći pogodak, i na taj način je priveo utakmicu kraju.