Saobraćajci bolji od biologa

69
170052430_Futsal_4-Nation_Tournament

Saobraćajni fakultet ostario je pobedu 5:2 (1:1) protiv futsalera Biološkog fakulteta u drugom kolu SSUB lige. Najzaslužniji za pobedu saobraćajaca bili su Pejović i Kostić sa po dva pogotka. Kod biologa jedini strelac bio je Stamenković.

Saobraćajni je od starta prikazao bolju igru. Pejović je bio najagilniji pa je nekoliko puta zapretio Biološkom pre nego što je postigao prvi pogodak na meču u četvrtom minutu.Već u sledećem napadu mogao je da duplira prednost ali je šutirao pored gola. Od tog trenutka biolozi su zaigrali bolje. Propustili su nekoliko šansi, da bi u samom finišu poluvremena posle odlične akcije Stamenković rutinski savladao golmana Saobraćajnog i poravnao rezultat.

Nastavili su biolozi u istom ritmu i u drugom delu. Dobrom igrom uspeli su da dođu do preokreta. Ponovo je strelac bio Stamenković. U nastavku situacija na terenu se menja u korist saobraćajaca, koji sve više pritiskaju protivnika. Period dobre igre u  napadu krunisan je drugim pogotkom Pejovića – 2:2.
Tada na scenu stupa Kostić, i sa dva brza gola dovodi Saobraćajni u prednost od 4:2. Konačan rezultat postavlja Gajić u samom finišu utakmice.

Stegnović

„Početak utakmice je bio dobar, posle toga smo se malo opustili što je protivnik iskoristio. Ipak, uspeli smo na vreme da se vratimo i rešimo meč u svoju korist. Čestitam Biološkom na fer borbi“, izjavio je najbolji igrač na ovom meču Aleksandar Pejović.

Prethodni tekstKošarka: najava drugog vikenda SSUB lige
Naredni tekstGrba preslišao filologe
Student sam novinarstva na Fakultetu političkih nauka u Beogradu. Svaki dan mi počinje i završava se sportom, pre svega košarkom i fudbalom. Sanjam da jednoga dana izveštavam sa Olimpijskih igara, i prenosim finale Lige šampiona. Za sve što vas interesuje možete pisati na bojanmarinkovic95@gmail.com Moji tekstovi