Salašari sigurno protiv Ipsviča

3

Lazin Salaš pobedio je Ipsvič rezultatom 5:1 u okviru G grupe i zabeležio prvu pobedu.

Svega desetak sekundi trebalo je ekipi Ipsviča da dođe do prednosti. Stefan Božić je lukavo pobegao odbrani Salaša, šutirao je po zemlji u dalji ugao i zatresao je mrežu golmana Petrovića. Brzo su se Salašari oporavili od brzog gola. David Vulović je poslao projektil sa više od deset metara za izjednačenje u šestom minutu igre. Dva minuta kasnije Marko Nešković snažnim udarcem šalje loptu pod prečku Petrovića i donosi preokret ekipi Lazinog Salaša. Do kraja poluvremena bez šansi.

Odlično su Salašari otvorili drugi deo igre, imali su dobru šansu koju nisu uspeli da iskoriste. Još jednom je Marko Nešković uspeo da se upiše u strelce, i još jednom lopta završava ispod prečke golmana Petrovića. U sledećem napadu Slaviša Simić preslikava prethodni pogodak, 4:1 za ekipu Lazinog Salaša. Još jedan pogodak viđen je dva minuta pre kraja utakmice. Boško Petrović je pokušao da dribla u svom petercu, loptu mu je oduzeo Ljubiša Dimić i postavio konačan rezultat ove utakmice.