Rukometaši dominantno osvojili 7. mesto u Portugaliji

127

Rukometaši Beogradskog univerziteta pobedili su ubedljivo rukometaše Univerziteta iz Osla rezultatom 33:18 (15:7) i tako osvojili sedmo mesto na Evropskim univerzitetskim igrama.

Od početka beogradski rukometaši uspostavili su svoj ritam i uz disciplinovanu odbranu došli do rezultata 15:7 na poluvremenu. U drugom poluvremenu norveški rukometaši igrali su malo bolje ali nedovoljno za preokret protiv odličnog protivnika. Retultat na kraju meča bio je 33:18 za rukometaše Univerziteta u Beogradu. Najefikasniji u beogradskoj ekipi bio je Radisav Laković sa devet pogodaka a istakli su se i Antonije Pavić i Vladimir Bojanić sa četiri pogotka. U protivničkoj ekipi najefikasniji bili su Henrik Bauman, Jostein Rad i Kristian Daviknes svaki sa tri pogotka.

Prethodni tekstTeniserima 15. mesto na igrama u Koimbri
Naredni tekstFutsaleri dobili protivnike u Koimbri
Kao bivši košarkaš, opredelio sam se za novinarstvo kako bih na neki način ostao u sportu. San mi je da spojim sve tri ljubavi - novinarstvo, košarku i Partizan, pa da uskoro počnem da izveštavam sa Partizanovih utakmica.