Pravnicima pobeda za kraj

6

Pravni fakultet pobedom nad ekipom Singidunuma završio je učešće u Univerzitetskoj futsal ligi. Pravnici su bili ubedljivi i slavili rezultatom 8:0 ostavivši Singidunum bez bodova, ali im ovaj trijumf nije doneo učešće u plej-ofu.

Pravnici su dominirali čitavim tokom meča, stvarali šanse i postizali golove.  Prvi gol postigao je Matejević posle samo nekoliko minuta igre. U nastavku poluvremena Pravni postiže još tri pogotka, strelci su bili Stojičić, Stanković i Andrejić. Tako se na odmor otišlo pri rezultatu 4:0 u korist Pravnog fakulteta, njihova prednost mogla je da bude i ubedljivija da su iskoristili još nekoliko izglednih prilika.

U drugom poluvremenu viđena je nešto bolja igra Singidunuma imali su nekoliko odličnih šansi da postignu gol, ali im je nedostajalo koncentracije u završnici, iako su često njihovi igrači ostajali potpuno sami ispred golmana Pravnog.  I kako to obično u futsalu biva, kažnjeni su za sve svoje promašaje sa još četiri gola u mreži za konačnih i ubedljivih 8:0 u korist Pravnog fakulteta.