Pravnici obezbedili polufinale

538

Futsaleri Pravnog fakulteta pobedili su ekipu Geografskog fakulteta rezultatom 7:3 (4:1) u okviru lige Univerzitetskog sportskog saveza Beograda ina taj način obezbedili polufinale. Najefikasniji na meču bio je Ristanović sa postignuta tri gola.

Ristanović je u uvodnim minutima meča doneo prednost pravnicima (1:0). Pravnici su imali dosta šuteva ka golu Geografskog fakulteta, a najviše se istakao šut Vićića koji je svojoj ekipi obezbedio još veću prednost (2:0). Ristanovićevim drugim golom pravnici su poveli sa 3:0, te su geografi reagovali tajm-autom.  U šesnaestom minutu posle brzog izvođenja lopte iz auta, Alijagić je proigrao Novčića koje je iskoristio nepažnju protivnika i smanjio prednost pravnika (3:1), ali je već u sledećem minutu Panić je zatresao gol geografa, pa je rezultat na poluvremenu bio 4:1 u korist pravnika.

Pravni fakultet

Geografski fakultet

17 Veselčić Igor 9 Novčić Dejan
1 Erić Zdravko 14 Alijagić Ervin
20 Vićić Nikola 31 Šobot Miloš
8 Ristanović Jovan 22 Sretenović Rade
7 Minić Filip Milić MIljan
14 Pajčin Strahinja
Drugo poluvreme počelo je nizom šansi sa obe strane, a prvi je svoj šut ka golu uspešno realizovao Vićić (5:1). Geografi su igrali oštrije u napadu, pa je nakon asistencije Novčića Šobot zatresao mrežu pravnika u trinaestom minutu (5:2), a već u sledećem nepažnju protivnika opet je kaznio Šobot i smanjio prenost protivnika (5:3). Pravnici su opet pripretili u šesnaestom minutu igre golom Panića, a tačku na ovaj meč stavio je Ristanovic golom u poslednjem minutu ovog susreta (7:3).

Kapiten Geografskog fakulteta Dejan Novčić čestitao je protivnicima na pobedi i poželeo sve najbolje u daljem toku takmičenja. ,,Imali smo velike ambicije, ali su nas nažalost povrede igrača sprečile da uradimo nešto više ”, dodao je Novčić.