Portugalci ubedljivi na startu, težak posao za futsalere Beograda

123

Futsaleri Univerziteta iz Varšave ubedljivo su poraženi u prvom meču grupe F od Univerziteta Beira Interior rezultatom 7:1 (3:1).

Portugalski tim poveo je golovima Mote i Duartea, da bi Marčinkovski smanjio na 2:1 u dvanaestom minutu. Na poluvremenu je ipak bilo dva gola razlike jer je Fazenda bio još jednom precizan za Portugalce (3:1).

U drugih dvadeset minuta na terenu je postojao samo tim portugalskog univerziteta, koji je sa nova četiri pogotka potvrdio ubedljivu pobedu. Strelci si bili Gomeš, Vaz i Pereira iz igre, a sa penala mrežu je zatresao i Serano Baptista.

Ovim pobedom igrači Beira Interior univerziteta skoro da su obzedili plasman u sledeću fazu takmičenja. Univerzitet iz Beograda i prvaci poljske studentske lige se sastaju u nedelju od 13:30 po lokalnom, odnosno 14:30 po srednjoevropskom vremenu.

Prethodni tekstI odbojkaši bronzani u Portugaliji!