PMF za deset

105

Brojali su Prirodnjaci do 10 u meču 5.kola Univerzitetske lige protiv Singidunima i stigli do ubedljive pobede od 10:4.

Igrači PMF bili su dominantni od starta utakmice. Imali su loptu u posedu, veliki broj šansi, lepih poteza i sve to rezultiralo je velikim brojem pogodaka u mreži Singidunuma. Već u drugom minutu Gavrić je postigao prvi od svoja 3 gola u meču. Ubrzo su  Pridonjaci udvostručili  prednost preko Čukića koji je efektnim golom savladao nemoćnog golmana Stankova. Do finiša poluvremena prednost PMF-a iznoslia je velikih 6:0, da bi u poslednjem napadu u u poluvremenu Singidunum došao do gola posle kornera, petom je bio precizan Nešić.

PMF je i u drugom poluvremenu nastavio u istom ritmu, a u strelce su se upisali svi igrači. Ipak u finišu meča Prirodnjaci su spustili gas, a to je bilo dovoljno igračima Singidunuma da sa tri gola  ublaže poraz i postave konačnih i prihvaljivijih 10:4. Po dva gola za poraženu ekipu postigli su Nešić i Grbeša.