Ozbiljna ekipa teško dobila Milan, Mehatroničari rutinski protiv E2 lagano

8

Poslednja utakmica donela je najviše uzbuđenja, a krajnji rezultat 5:4, bio je u korist Ozbiljne ekipe. Postignuto je ukupno devet golova od kojih je pet postigla Ozbiljna ekipa, a četiri ekipa Milana. Rezultat se menjao iz minuta u minut, a najzapaženiji igrač je bio Kojić iz Ozbiljne ekipe koji je postigao četiri gola, dok je njegov saigrač Čavić postigao jedan. U ekipi Milana najefikasniji je bio Popov sa tri pogotka, a Travičić je postigao jedan gol.

Utakmica između Mehatroničara i ekipe E2 lagano završena je rezultatu 2:0 u korist Mehatroničara. Strelci su bili Miltenović u 8. minutu i Prašović u 20 minutu.