Medicinari pronašli lek za Filozofe

169

U meču Univerzitetske lige Niša u malom fudbalu futsaleri Medicinskog fakulteta slavili su protiv ekipe Filozofskog fakulteta rezultatom 4:1 i tako obezbedili mesto u plej-ofu.

Medicinski je imao prvu šansu već u prvom minutu, ali lopta nije završila u mreži. Ova šansa nagovestila je  vođstvo Medicinara, koji su poveli nekoliko minuta kasnije posle odlične akcije iz kornera, strelac je bio Andrija Radisavljević. Filiozofski je mogao do izjednačenja samo minut kasnije, šansu je imao Ilić, ali je lopta otišla pored gola. Filozofi do  izjednačenja stižu u 12. minutu, strelac je bio Marinković. I kada se činilo da će se na odmor otići sa nerešenim rezultatom Radisavljević postiže svoj drugi pogodak i donosi prednost Medicinskom na poluvremenu.

U drugom poluvremenu na terenu je postojao samo je tim, tim Medicinskog fakulteta. Šanse su se ređale, ali lopta nije htela u gol. Pri kraju meča Filozofi su pokušali da stignu do izjednačenja igrom sa 5 igrača u polju, međutim, ne samo da nisu stvorili ozbiljniju šansu već su za takvu igru “kažnjeni” sa još dva gola u mreži. Golove su postigili Barać i strelac het-trika, Radisavljević, koji je postavio konačnih 4:1 za potpuno zasluženo slavlje Medicinara.