Hercegovci ubedljivo savladali Zaštitare

85

Ekipa Hercegovaca pobedila je Zaštitare rezultatom 34:18.

U borbi za prvu loptu Zaštitari su bili bolji i tako krenuli u prvi napad. Utakmica je od samog starta bila oštra sa velikim brojem faulova. Prva četvrtina završena je rezultatom 6:5 u korist Hercegovaca.

U drugoj četvrtini dominatniji su bili Hercegovci i napravili seriju od 6:0. Na poluvremenu je rezultat bio 19:10 u korist Hercegovaca.

Zaštitari su se probudili na početku drugog poluvremena, međutim Hercegovci su opet zaigrali jače i treću četvrtinu završili rezultatom 28:15.

U poslednjoj četvrtini Hercegovci su nastavili istim tempom i završili utakmicu ubedljivom pobedom.

Najefikasniji igrač u pobedničkoj ekipi bio je Popadić sa 21 postignutim poenom, dok je u ekipi Zaštitara bio Stanković.