GAF ubedljiv protiv Singidunuma

214

Ubedljivom igrom fudbaleri Građevinskog fakulteta stigli su do velike pobede od 7:0  protiv Singidunuma u utakmici Univerzitetske lige Niša.

Građevinari su na ovom meču pokazali da su jedan od najboljih timova u ligi. Ređale su se šanse od starta meča da bi Matić golom započeo pravu goleadu GAF-a. Singidunum nije imao rešenja za sjajnu igru protivnika pa su Građevinari ubrzo poveli sa dva nula golom Stojanovića.  GAF je imao još nekoliko dobrih prilika da uveća vođstvo ali je do poluvremena ostalo 2:0.

Ekipa Singidunum

U nastavku meča viđena je prava goleada Građevinara koji su postigli čak 5 pogodaka. Strelci su bili  Mitić, Stanković  i dva puta Tončev. Na taj način Građevinari su stilgli do pobede u debiju, dok će Singidunum morati da popravi mnogo toga u svojoj igri kako bi imali šanse za plejof u nastavku takmičenja.

Jedan od najboljih igrača Graševisnkog fakultata, Slavoljub Milanović bio je srećan zbog ubedljive pobede i igre koja može da raduje Građevinare.

“Bilo je lepo, kako i ne bi kada smo pobedili 7:0. Čestitao bih svim saigračima na odlično odigranom meču i nadam se da ćemo u istom ritmu nastaviti u nastavku prvenstva”, rekao je Milanović.