Futsaleri Ikt-a brojali do sedam

193

U drugom meču na nedeljnom programu u Posko Areni, ekipa Ikt-a je ubedljivo pobedila ekipu Poljoprivrednog fakulteta rezultatom 7:1. Za goste u plavoj opremi se čak sedam različitih igrača upisalo u listu strelaca.

Prvi je bio Mihić koji je posle odbitka precizno šutirao. Na 2:0 poveća je Stanković koji je posle divnog prodora špicem poslao loptu u rašlje. Do kraja poluvremena su futsaleri Visoke Ikt postigli još jedan gol. Kapiten Petrović je prošao po levoj strani i uposlio Mitrovića koji je hladnokrvno poslao loptu kroz noge Pavlovića.

20150222_152659

Inicijativa momaka u plavim dresovima nije utihnula u drugom poluvremenu. Mihić je šutirao iz daljine, a lopta se od Petrovića odbila do Šljivića i to je 4:0. Posle dve asistencije i kapiten Petrović se upisao u strelce. Do šestog gola Ikt je stigla posle akcije u kojoj je asistent bio Branković, a egzekutor Radenković. Poljoprivrednici su ipak uspeli da postignu počasni gol posle kontre koju su istrčali Orović i Đorđević. Dva minuta pre kraja i Ostojić je zatresao mrežu posle asistencije Radenkovića.

20150222_152722

Pored odlične igre u napadu, pohvale je zaslužio i golman Ikt-a Obradović koji je odbranio nekoliko teških šuteva Smiljanića i Đorđevića.

Ovom ubedljivom partijom je ekipa Visoke Ikt pokazala da će biti jedan od pretendenata za najviši plasman u drugoj studentskoj futsal ligi.

Prethodni tekstFilolozi nadigrali Union
Naredni tekstTrojkaši i Filozofi za pomoć ugroženima
Student novinarstva na Fakultetu političkih nauka. Strastveni navijač italijanskog Milana. Pratim većinu sportova, ali za fudbal mogu da kažem da je moja opsesija. Nadam se da ćete to sami zaključiti čitajući moje tekstove Želja mi je da u budućnosti komentarišem utakmice Premijer lige i Lige Šampiona. Mejl veselinovicf@gmail.com