Fon lako do novih bodova

276

U subotu od 20 časova odigrana je utakmica grupne faze Univerzitetskog sportskog saveza Beograda u futsalu između Fakulteta organizacionih nauka i Fakulteta veterinarske medicine u balonu „Sinđelić“ na Voždovcu. Utakmica se završila rezultatom 3:1 u korist ekipe FON-a.

Prvih 10 minuta utakmice, tempo je bio sporiji sa par šuteva devojaka sa FON-a na gol protivnica. Nakon prvog tajm-auta u vođstvo dolazi FON šutem igračice Vojvodić nakon odbitka. Devojke su se razigrale i FVM dolazi do prve velike šanse i šuta na gol, međutim, bez pogotka.FON ne čeka dugo za novu priliku i ubrzo Dina Pavlović preciznim šutem sa skoro pola terena postiže drugi gol (2:0).Nakon ovoga igra se odvija na obe strane terena sa naizmeničnim prilikama sve do 14-og minuta kada za ekipu FVM poentira Jablanović i tako umanjuje prednost protivničkog tima. Devojke sa organizacionih nauka ne dozvoljavaju sebi predah i pred sam kraj prvog poluvremena iz dobro organizovane akcije svoj drugi gol postiže Pavlović Dina na asistenciju PavićevićBojane. Devojke sa FON-a na poluvreme odlaze sa vođstvom od 3:1.

Vojvodić I.

Za vreme drugog poluvremena ekipa FVM nije imala puno prilika da ugrozi gol protivnika,FON je tokom celog poluvremena imao inicijativu sa dosta propuštenih prilika i šuteva pored i u okvir gola. Pred kraj drugog poluvremena tempo je opao, ali se rezultat nije promenio i kada je sudija odsvirao kraj,FON je slavio rezultatom 3:1.

Nakon utakmice, pitali smo igrača utakmice Pavlović Dinu iz ekipe FON-a,kakvi su utisci sa utakmice i šta očekuje u nastavku lige. „Utisci su odlični, odigrali smo timski, protivnici su bili fantastičn i uz pravi sportski duh. U nastavku očekujem da  nastavimo da igramo ovako i da se borimo do kraja“, rekla je Pavlović Dina.