FON i dalje bez poraza

17

Rukometaši Fakulteta organizacionih nauka zabeležili su još jednu pobedu u nizu u okviru SUUB lige. Nova dva boda osvojili su pobedom nad Farmaceutskim fakultetom ubedljivim rezultatom 21:12 (14:7) i tako polusezonu završili na prvoj poziciji u grupi.

Prvih 10 minuta meča igralo se gol za gol. Prva četiri pogotka za FON postigao je Aničić, dok su među Farmaceutima napadački raspoloženi bili Jugović i Živković. Sredinom poluvremena momci sa Voždovca vodili su sa 6:5, a onda je usledila sjajna serija u režiji Teodorovića. Sjajni bek FON-a bio je gotovo nezaustavljiv, postigao je sedam od ukupno osam golova do kraja poluvremena. Za kraj je izveo i cepelin na asistenciju Aničića i svom timu doneo prednost od 14:7 na pauzi.

farma

Drugi period igre poslužio je FON-u da razigra drugu postavu. Svi momci sa klupe dobili su svoju šansu i na najbolji način je iskoristili. Pokušavali su rukometaši Farmacije da ublaže poraz, ali im to nije polazilo za rukom. Napad je uglavnom bio nepovezan što je protivniku davalo mnogo šansi za brze kontre i polukontre. Meč je bez većeg uzbuđenja priveden kraju, a Fakultet organizacionih nauka trijumfovao je konačnim rezultatom 21:12.

Milorad Teodorović bio je apsolutno najbolji pojedinac meča sa osam postignutih golova, dok se među Farmaceutima istakao Jugović sa upola manje pogodaka na svom kontu.

Uslovi u balonu nisu baš najbolji, hladno je i klizavo, pa smo morali da igramo strpljivo i pažljivo. Jako smo ušli u meč i od samog starta nametnuli svoju igru, nismo dozvolili iznanađenje. U drugom delu sezone očekuje nas jak meč protiv RGF-a. Nadamo se da ćemo se opet sresti u finalu i uspeti da osvojimo još jednu titulu u nizu“, istakao je Jovanović.