Fikusi ne staju, četvorka u mreži Orfanela

98

Fikusi su nadigrali ekipu Orfanela i slavili rezultatom 4:0 u okviru E grupe.

Ekipa Orfanela imala je prvu šansu na utakmici, David Nađ je šutirao i pogodio stativu u prvom minutu. U trećem minutu Aleksandar Stojanović završava solo akciju pogotkom. Prošao je odbranu Orfanela i uspeo je da savlada Pantovića. U nastavku utakmice Fikusi konkretniji. Stojanović je u osmom minutu presekao loptu na sredini terena, izašao je sam ispred Pantovića i još jednom bio precizan. Fikusi odlaze na odmor sa dva gola prednosti.

U drugom delu igre inicijativu preuzimaju Orfanele. Nisu uspeli da iskoriste dobre šanse, Fikusi su se odlično branili i sačuvali dva gola prednosti. U 19. minutu Nikola Filipović prolazi kompletnu odbranu Orfanela, šutirao je u donji desni ugao i postigao teći pogodak za svoju ekipu u današnjem duelu. Mitar Bajilović je još jednom matirao golmana Orfanela u poslednjim trenucima igre, pa je utakmica završena rezultatom 4:0 za Fikuse.