Arhitekte podelile bodove sa Geodezijom

4

U veoma neizvesnoj utakmici između Arhitekture i Geodezije u okviru B grupe Prve futsal lige ekipe su podelile bodove, a konačan rezultat bio je 1:1.

Geodetičari nisu mogli da zamisle bolji start utakmice jer su do prednosti stigli već u prvom minutu. Loptu je na sredini presekao Pilić, proigrao je Predraga Lazića koji je šutirao pod prečku i odmah doneo prednost svojoj ekipi. Nastavila je ekipa Geodezije u istom ritmu, imali su još nekoliko šansi za pogodak. Ekipa Arhitekture se polako oslobađa pritiska i preuzima inicijativu. Prvo je Đorše Pušara driblingom izbacio igrača Geodezije, prošao je po strani i šutirao pored gola. Zatim je Bulatović u narednom napadu na asistenciju Mašanovića propustio najbolju šansu za svoju ekipu, pa Geodetičari na odmor odlaze sa golom prednosti.

U početku drugog poluvremena velika šansa za gol na obe strane. U 13. minutu golman Geodezije Velimirov izbio je loptu sa gol linije i sačuvao prednost. Samo minut kasnije je Nebojša Drinčić presekao poprečnu loptu na polovini, izašao je pred Velimirova i sugurno šutirao za izjednačenje. U nastavku utakmice je tempo znatno opao, šansi nije bilo sve do poslednjeg minuta kada je Pušara ostavio Mašanovića samog sa golmanom Velimirovim koji je odlično intervenisao i sprečio poraz svoje ekipe.

Miloš Đekić (Arhitektura) – Utakmica je bila veoma dobra, moram da kažem da je suđenje bilo korektno i da nisu uticali na rezultat. Mislim da smo mogli i bolje da odigramo, da uzmemo sva tri boda. Nisam zadovoljan konačnim ishodom i potrudićemo se više u narednoj utakmici.

Goran Đukić (Geodezija) – Rezultatom jesam zadovoljan, mada uvek može bolje. Utakmica je bila veoma tvrda i neizvesna, bilo je šansi na obe strane, mi naše nismo iskoristili ali je i ovo ipak povoljan rezultat.