Apatinci teško protiv Dileme

6

U najozbiljnijoj utakmici drugog kola Apatinci su odneli pobedu savladavši ekipu Dileme rezultatom 32:28.

Već u samom početku utakmice sve je ukazivalo na to da će borba biti neizvesna do samog kraja. Apatinci su poveli, a Dilema odmah u sledećem napadu izjednačila. Nerešen rezultat i ravnopravan odnos snaga provlačio se kroz celu prvu četvrtinu, koja je na kraju završena rezultatom od 10:9 za Apatince.

U drugoj četvrtini nastavljeno je istim tempom i većinom vremena bilo je nerešeno, da bi u poslednjim sekundama prvog poluvremena Aranaut postigao trojku.

Na početku drugog puluvremena viđeno je mnogo lepih koševa, ali i žustre borbe ispod koševa. I pored jednakog odnosa snaga na terenu rezultat na kraju pretposlednje četvrtine bio je 28:24 u korist Apatinaca. Najmanje koševa postignuto je u poslednjoj četvrtini.

Najefikasniji igrač u ekipi Apatinaca bio je Aranaut, a u timu Dilema Mudrinić.