Višer i IKT podelili bodove

526

U subotu je odigrana utakmica grupne faze u futsalu izmedju Visoke škole elektrotehnike I računarstva i Visoke škole za  I.K.Tu balonu “Sindjelić” na Voždovcu. Iako odigrana sa puno energije i prilika utakmica se završila nerešeno, rezultatom 2:2.

Od samog početka obe ekipe su igrale ofanzivno, sa puno energije i prve prilike za ekipu I.K.T-a imao je Stanković sa par šuteva u okvir gola, medjutim gol je spašen sjajnom reakcijom golmana. Organizovana akcija asistirao je Stanković I prvi gol na utakmici za ekipu I.K.T-a postigao je Radenković. Futsaleri Višer-a protivnicima nisu dozvolili prednost i ubrzo kapiten Radanov postiže atraktivan gol kroz noge golmana za izjednačenje. EkipaI.K.T-a imala  je puno propuštenih prilika i šuteva u okvir gola, ali konačno pogodak postiže Radenković. Igrači I.K.T-a nisu imali mnogo vremena za radost jer je Radojević iz ekipe Višer-a postigao gol i ekipe su otišle na poluvreme sa  rezultatom 2:2.

Vuković A.

Za vreme drugog poluvremena ekipa Višer-a nije primila gol iako su protivnici bili konstantno na njihovoj polovini terena, uputili su mnogo šuteva u okvir gola i dve velike šanse ali bez pogotka. Igra se odvijala brzo sa dosta energije i želje za vodjstvo. Pred kraj utakmice momci I.K.T-a promenili su svoj način igre sa novom taktikom, igračem-golmanom.Kada je sudija odsvirao kraj i rezultat od 2:2 bio je konačan, na licima igrača videlo se razočaranje i  svakako žal za svim velikim propuštenim prilikama.

Posle završetka utakmice pitali smo kapitena ekipe I.K.T-a kakvi su utisci i šta očekuje u nastavku lige. „Imali smo puno propuštenih šansi, rezultat je trebalo da bude drugačiji, oba gola smo primili na naše greške i na kraju smo igrali sa igračem više, ali danas nas nije htelo. U nastavku očekujemo da ćemo da prodjemo grupu i izborimo četvrtfinale, malo smo iznenadjeni jer smo očekivali da ćemo pobediti ovu utakmicu”, rekao je kapiten ekipe I.K.T-a Mladenović N.